Меню Закрыть

Робоче місце художника

Робоче місце художника

Для того щоб дитина із задоволенням бігла вчитися і творити, до організації її робочого простору потрібно підійти з особливою увагою. Ось кілька порад від дитячого освітнього каналу Мама, намалюй.

  1. У кожного для роботи та творчості має бути своє місце. Це може бути не окремий кабінет і навіть половина кімнати. Нехай це буде лише робочий куточок, але він належатиме лише одній людині і матиме певну функцію.
  2. Порядок. Вирішувати, що і де знаходиться, має, звичайно, дитина. Але показати йому, як все може розташовуватися красиво та зручно, дуже важливо. Тут кисті, тут папір, тут олівці, тут гумка. Все приладдя під рукою.
  3. Місце для комп’ютера. Дуже важливо про це заздалегідь подумати, щоб під час онлайн-занять, без яких зараз не обходиться навчання, техніка була під рукою, але не заважала. Повинне залишатися місце для аркуша паперу та письмового приладдя.
  4. Стілець. Він має бути зручним. Яким – вибирає кожен. Хтось воліє ортопедичний стілець без спинки, хтось офісний з коліщатками.
  5. Стіл. Заздалегідь потрібно обдумати, чи підходить стіл по висоті, а якщо він занадто високий, компенсуйте це стільцем та підставкою під ноги. Бувають дуже зручні варіанти зі стільницею, яку можна підняти та перетворити на мольберт.
  6. Місця для зберігання. Найголовніший секрет у тому, що кожна річ має мати своє місце, тоді дитина зможе займатися творчістю самостійно, а готуватися до уроків можна буде за пару хвилин.
  7. Затишок. Улюблені роботи, прикраси, коробочка з секретами, єдина кольорова гама, яскраве зручне освітлення і нічого зайвого. Мабуть, таке робоче місце не захочеться покидати.

Джерело натхнення: https://www.youtube.com/user/masipunchik/

5/5 - (1 голос)